ŞEHİT MAHALLEMİZE KAZANDIRILACAK OLAN PARKIMIZIN ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

ŞEHİT MAHALLEMİZE KAZANDIRILACAK OLAN PARKIMIZIN ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR


ŞEHİT MAHALLEMİZE KAZANDIRILACAK OLAN PARKIMIZIN ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

İlçemizde vatandaşlarımızın sosyal donatı alanlarını genişletmek adına eksik görülen mahallelerimize park alanı kazandırılarak özellikle çocuklar ve mahalle sakinleri hoş vakit geçirebilecekler.

Alt zemin uygun hale getirilen yeni parkımızın içerisinde  6 adet kamelya, çocuk oyun grubu, spor aleteleri yer alarak yapılan yeşillendirme, ağaç ve muhtelif gül fidan dikimleri ile gösterişli bir alan ortaya çıkarılacak. 

Gelişen ve buna bağlı olarak değişim gösteren ilçemizde, park ve yeşil alanların arttırılmasına yönelik çalışmaların sürdüren belediye çalışanları, kendi imkanları ile yeni bir parkı daha şehitlik mahallemize inşa ederek mahalle sakinlerinin memnuniyetini kazandı.
 
2 bin m2 alan sahip parkta iç dekoratifin alt çalışmaları tamamlanmak üzere, kamelya, spor aletleri ve çocuk oyun gruplarının yer alacağı alanlarıın dolgu çalışması yapılıp betonşarı atılarak uygun hale getirildi. İlk olarak perde duvar ile koruma altına alınan park alanı çalışmaları tamamlandıktan sonra mahalle sakinlerinin hizmetine sunulacak. 

'Her şey Bulanık için' Belediyemizde her mahallemize bir çocuk oyun grubu yerleştirilmesi için çalışmalara başlandığını ifade eden Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan, "Bu parkları ilçemize kazandırarak ailelerimizin, çocuklarımızın gönüllerince vakit geçirmelerini istiyoruz. Bu kapsamda çalışmalarımız sürüyor. Her şey yaşam alanı artan bir Bulanık yaratmak için." dedi. 


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
126 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER