2000 BİN TONLUK İÇMESUYU DEPOSU ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELENDİ

2000 BİN TONLUK İÇMESUYU DEPOSU ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELENDİ


2000 BİN TONLUK İÇMESUYU DEPOSU ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELENDİ

İlçemizde tüm hızıyla devam eden altyapı çalışmalarının yanında Şehitlik Mahallemizde devam 2000 bin tonluk içmesuyu deposu yapım çalışmaları kısa sürede tamamlanacak. 

Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Hacı Arslan Uzan, İller Bankası Bölge Müdürü Ayhan Kayatürk, Yüklenici firma teknik ekipleri ve Belediyemizin teknik ekipleri ile birlikte su deposunun çalışmalarını yerinde inceledi. 

Perde kısmının tamamlanması ve tabla betonun atılması ardından büyük bir işi bitecek olan yeni su deposu ilçemizin içmesuyunu oldukça rahatlatacak. İller Bankası Bölge Müdürü Ayhan Kayatürk çalışmaları yakından inceleyip oldukça başarılı bir işin ortaya çıktığını belirterek ilçe için hayırlı olsun dileklerinde bulundu. 

Suyun taliyesi için yapılan manevra odası da oluşabilecek sorunların önüne geçilmesi ve vatandaşlara kaliteli içmesuyu verilmesi noktasında önem arz ediyor. 

15 km içme suyu isale hattı'nın tamamlanması ardından kaynak suyu gümüşpınar köyümüzde sağlayarak artık vatandaşlrımız evlerinde gönül rahatlığı ile evlerinde sularını kullanabilecekler. 


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
89 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER