37 ÇOCUĞUMUZA BELEDİYEMİZ ORGANİZASYONUNDA SÜNNET ŞÖLENİ DÜZENLENDİ

37 ÇOCUĞUMUZA BELEDİYEMİZ ORGANİZASYONUNDA SÜNNET ŞÖLENİ DÜZENLENDİ37 ÇOCUĞUMUZA BELEDİYEMİZ ORGANİZASYONUNDA SÜNNET ŞÖLENİ DÜZENLENDİ

İlçemizde yaşayan 37 mağdur ailemizin çocukları belediyemiz Kültür ve Sosyal işler organizasyonunda sünnet ettirilerek hazırlanan sünnet kıyafetleri ve giysi yardımları ile unutulmaz bir anı hediye bıraktılar. 

Zakkum Konseri öncesi sünnet olan çocuklarımızı sahneye alan Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Hacı Arslan Uzan, çocukları hediyeler ile sevindirerek geçen sene 141 çocuğumuzun sünnet töreni ardından projemizi sürdürerek bu yıl da 37 çocuğumuzu sünnet ettirdik. Devlet olarak sosyal yardımlarda elimzden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak vatandaşlarımıza dokunmaya devam ediyoruz ifadesinde bulundu. 

37 çocuğumuzun sünnet heyecanını sahnede paylaşan Sayın Uzan: "Belediyecilik bir gönül işi şükürler olsun şehrimize dokunan insanlarımızı merkeze alan bir felsefe ile insanı yaşat ki devlet yaşasın düsturunu ilke edinip bu yönetim anlayışıyla devam ediyoruz. Bizi ayakta tutan yaptığımız hizmetlerin toplumda memnuniyet ile karşılanmasıdır. Belediyecilik sadece fiziki koşulları iyileştirmek değil, mutlaka sosyal kültürel faaliyetleri de icra etmektir. Biz inanıyoruz ki bulanık daha iyi günleri hak ediyor. Geçen sene olduğu gibi bu senede çocuklarımızı sünnet ettirmek istedik. Aynı hizmeti Rüstemgedik ve Erentepe Belediyemizde de sürdürmeye çalışıyoruz. Hepinize bizleri burada yalnız bırakmadığınız için kucak dolusu sevgilerimi saygılarımı sunuyor, coşkulu, heyecanlı bir akşam yaşamaya davet ediyorum." dedi. 

Konuşmalarının ardından Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan, minik yavruların hediyelerini takdim ederek günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi. 

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
76 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER