KARADENİZ EZGİLERİ İLE BULANIK'TA İMERA COŞKUSU

KARADENİZ EZGİLERİ İLE BULANIK'TA İMERA COŞKUSUKARADENİZ EZGİLERİ İLE BULANIK'TA İMERA COŞKUSU

Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler organizasyonunda ilçemizde düzenlenen konserler ile vatandaşlarımız muhteşem bir gece yaşadı. 

Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan, talimatıyla ilçemizde ağırlanan karadeniz müzik grubu İMERA, kendine has ezgileri ile ilçe halkımızdan büyük bir beğeni topladı. Hükümet Konağı önünde binlerce kişinin katılım sağladığı konserde yaşanan müzik ziyafeti vatandaşların hafızalarına kazındı. 


Bulanıkta sergiledikleri sahne şovundan büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade eden grup sevilen şarkılarının yanı sıra kendilerine özgü yorumları ile seslendirdikleri eserlerden oluşan repertuarları konser alanını hınca hınç dolduran Bulanıklılara sergilediler. 

'Bitmeyen Sevda, imera Fera, Emri Olur, Vazgeçtim'  gibi birbirinden güzel parçaları ile vatandaşlarımız unutulmaz bir gece yaşatan ünlü karadeniz grubuna seslendirdikleri parçalara eşlik ettiler. 

Karadeniz müziğine has kemençe ve tulum şovları ise çekilen horonlarla karşılık buldu. Alanı dolduran müzik severler yaptıkları tezerruat ile hayranlıklarını gösterdirler. Yaklaşık iki saat sahnede kalan ve ünlü sahne performansı ile dikkat çeken İMERA grubu, büyük beğeni toplayarak uzun alkış aldı.

Konserin sonuna doğru Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan: "Bu Muhteşem gecede bizleri kırmayıp buraya kadar gelen bu muhteşem gruba hepinizin önünde teşekkür ederim. Gençlik konserimizin ikinci günündeyiz.  Gece muhteşem siz değerli vatandaşlarımız muhteşem görünüyorsunuz. Emek verip geldiniz sizlere çok teşekkür ediyorum, saygılarımı sunuyorum. Sahnenin hakkını veren gurubumuz, bizleri ziyadesiyle memnun etti. Bu gecede emeği geçen herkese de ayrıca teşekkür ediyorum." dedi.  

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
86 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER