ALTYAPI BİLGİLENDİRME TOPLANTISININ İKİNCİ AYAĞI YENİMAHALLE SAKİNLERİ İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ALTYAPI BİLGİLENDİRME TOPLANTISININ İKİNCİ AYAĞI YENİMAHALLE SAKİNLERİ İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ


ALTYAPI DEĞERLENDİRME TOPLANTISININ İKİNCİ AYAĞI YENİMAHALLE SAKİNLERİ İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İlçemizde hayata geçirilen projeler hakkında mahallelerimizde vatandaşlarımızı bilgilendirmeye devam eden Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan, Zafer mahalemizde gerçekleştirdiği toplantının ardından bu kez yenimahalle sakinleri ile bir araya geldi.

Kahvehanede kendilerini bekleyen mahalle sakinleri ile tokalaşan Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan: " Değerli arkadaşlar öncelikle hepinize burada bulunduğunuz için teşekkür ediyorum. Biliyorsunuz ki ilçemizin çehresini değiştirmek adına altyapıdan tutunda sokak sağlıklaştırılması, semt pazarı, engelsiz yaşam akademisi, körsu deresi rekreasyon alanı, yol çalışmaları ve buna benzer bir çok projeyi hayata geçirmek için var gücümüzle çalıştık. Bununla beraber çok meşakatli olan altyapı çalışmalarından ötürü bazı sorunlar yaşıyoruz. Bunlar yolların tozlu olması, özellikle içmesuyu sıkıntısı vb. Bizler elimizden geldiğince bu sorunları teftiş edip en aza indirgemeye çalışıyoruz Sizlerden ricamız lütfen biraz daha sabırlı olun. Seneye inşallah hepiniz evlerinizde gümüşpınar köyümüzden bağlanan doğal kaynak suyuna kavuşacaksınız. Saatte 150 lt akacak sularınız ile en büyük sorunu ortadan kaldırmış olacağız. Bizler insanı yaşat ki devlet yaşasın düsturunu ilke edinerek yaşam kalitesi yüksek bir ilçe yaratmaya çalışıyoruz." dedi. 

Belediyemizde hayata kazandırılan projeler ile ilgili genel bilgilendirme yapan Sayın Uzan, sorunların çözülmesi hususunda da vatandaşların istek ve taleplerini de dinleyerek değerlendirmelerde bulundu.

İlçeye yapılan hizmetlerden dolayı Sayın Uzan'a teşekkür eden vatandaşlar kendi sıkıntılarını da birinci ağızdan iletme fırsatı buldular. Özellike altyapı değerlendirme toplantısının ardından ilçe esnafını dolaşmak için mahalle sakinleri ile vedalaşan Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan, sizlere layık olmak için görevimizi özenle yerine getirmeye çalışıyoruz şeklinde konuştu. Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
94 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER