İLÇEMİZİN UZAK KÖYLERİNDEN OLAN YUKARI BÜKLÜ KÖYÜNE CUMA ZİYARETİ

İLÇEMİZİN UZAK KÖYLERİNDEN OLAN YUKARI BÜKLÜ KÖYÜNE CUMA ZİYARETİ


İLÇEMİZİN UZAK KÖYLERİNDEN OLAN YUKARI BÜKLÜ KÖYÜNE CUMA ZİYARETİ

İlçemizin en uzak köylerinden olan Yukarı Büklü Köyünü ziyaret eden Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan, cuma namazını köylüler ile birlikte kılarak Yukarı Büklü köyünde ikamet eden vatandaşların istek ve taleplerini dinledi. 


Cuma namazı sonrası köy camisinin bahçesinde vatandaşlara hitap eden Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan: "Değerli kardeşlerim her cuma olduğu gibi bu günde sizlerin köyünüzdeyiz. Öncellikle cumanızı tebrik ediyorum. Devlet olarak yanınızda olmak, varsa eğer bir sıkıntınız sizlerden öğrenmek için buradayız. Geçmişte yaşanan sıkıntılı süreçlerden sonra geldiğimiz günden bu yana huzur ve güven ortamını sağladık. Jandamamız bölgede sürekli arama tarama çalışmaları yapıyor, sürekli sizler için sahadayız. Elimizden geldiğince ilçemizin kalkınması için alt ve üst yapıyı en iyi hale getirmeye çalıştık bunun yanında sosyal yardımlarımızlada vatandaşlarımızın gönüllerine dokunuyoruz." dedi

İlçenin merkez, belde ve köylerinde yapılan projeler hakkında vatandaşları bilgilendiren Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan, Belediyeye gelen imkanlar dahilinde ilçe için gereken çalışmaların yapıldığını vurguladı. İlçemiz köylerine 9 buçuk trilyon kadar harcama ayırdıklarını açıklayan Sayın Uzan, Kilitli parke, stabilize yol çalışmaları ve grup köy yollarında sıcak asfalt çalışmalarını yürüttüklerini ifade etti. 


İlçe Asayiş Bölük Komando Bölük Komutanı Onur Koçak'ın eşlik ettiği Yukarı Büklü Köyü ziyaretinde köy halkı kendi sorunlarını ileterek vatandaşların sıkıntılarıyla yakından ilgilendi. Yukarı Büklü sakinleri ile konuşmasını tamamlayan Sayın Uzan, çocukları unutmayarak ikramlarda bulunup minik çocuklara sıcak ilgi gösterdi. 

Yukarı Büklü Köy ziyaretini tamamlayan Sayın Uzan, vatandaşlar ile vedaşarak köyden ayrıldı. 
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
87 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER