ÇOCUK ŞENLİKLERİ İLE 'ŞEHRİN ÇOCUK HALİ'

ÇOCUK ŞENLİKLERİ İLE 'ŞEHRİN ÇOCUK HALİ'


 ÇOCUK ŞENLİKLERİ İLE 'ŞEHRİN ÇOCUK HALİ'

İlçe çocuklarımız için belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler tarafından organize edilen çocuk şenlikleri kapsamında Hapşu, Orman Kralı Arslan, Hacivat ve Karagöz tiyarto gösterimi 1001 sanat grubunun sahnelediği oyunlar çocuklarımızı doyasıya eğlendirdi. 

Sosyal Belediyecilik anlayışı ile yetişkin vatandaşlarımıza yönelik yapılan Zakkum ve İmera konserlerinin ardından çocuklarımıza özel şenlikler düzenlendi. Okula yeni başlayan öğrencilerimize eğitim ve öğretim yılının başında moral ve motivasyon sağlayan tiyatro gösteriminden çocuklar oldukça memnun kaldı. 

Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan, proje dahilinde çocuklar için organize edilen tiyatral gösterilerinin çok şey katacağını ifade ederek eşi Hanımefendi Meryem Uzan ve çocukları ile birlikte minik öğrencilerin heyecanına ortak oldu.  
  
Belediyemiz tarafından çocuklara özel düzenlenen şenlik, 3 gün boyunca ve günde 3 sean ile minik yavrularımıza sunulacak. Çocukların sosyal ve kültürel yaşam alanlarının yaygınlaştırılması ve geleneksel oyunların unutulmaması amacıyla düzenlenen şenliğe katılım yoğun oldu. 
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
199 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER