1001 SANAT GRUBU İLE ÇOCUK ŞENLİKLERİ TÜM COŞKUSUYLA DEVAM EDİYOR

1001 SANAT GRUBU İLE ÇOCUK ŞENLİKLERİ TÜM COŞKUSUYLA DEVAM EDİYOR1001 SANAT GRUBU İLE ÇOCUK ŞENLİKLERİ TÜM COŞKUSUYLA DEVAM EDİYOR

İlçemize çocuk haftasına özel davet edilen 1001 Sanat Grubu'nun sergilemiş oldukları 'Hapşuu, Orman Kralı Arslan, Hacivat ve Karagöz' oyunları sayesinde çocuklar gönüllerince eğlendi. 

Çocukların severek izledikleri çizgi film karakterlerinin müziklerle, sahne ve dekorla bir eğlence şölenine dönüştüğü çocuk oyunu Hapşuu ve arkadaşlarının maceraları ve güneşi bulmak için arayışları sırasındaki yardımlaşmalarını konu alıyor. Hapşuu çocuk oyunu miniklere paylaşmayı öğretirken eğlendirerek çocukların keyifli anlar yaşamalarını sağladı.

Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan'ın değerli eşi Hanımefendi Meryem Uzan'da çocukları ile birlikte etkinliğe katılarak çocukların sevinçlerine ortak oldu. 

Hava şartlarından dolayı kapalı spor salonunda çocuklarla buluşan Hapşuu gösteri grubu eğlenceli ve eğitici müzikalleri ile çocukların coşkusunu arttırdı. 1001 sanat grubu İstanbul sınırlarını aşarak birbirinden samimi dostluklar edindiklerini vurgulayarak Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan'a teşekkür edip, 3 günlük çocuk festivalinden memnun kaldıklarını belirttiler. Ayıca Sanat Grubu, çok uzak denilsede, belki çok daha fazla yorulsak da çocukların yüzlerinde yayılan mutluluk yaşamaya değer ifadesinde bulundular. 

Kapalı Spor Salonunda çocuk festivali hız kesmeden gün içindeki seanslarına devam ediyor. 3 günlük organize edilen şenlik,  yarın da 10.00 ve 12.00'da çocuklarımız ile birlikte olacak.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
73 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER