BELEDİYE PERSONELLERİ İLE İSTİŞARE TOPLANTISI

BELEDİYE PERSONELLERİ İLE İSTİŞARE TOPLANTISI            BELEDİYE PERSONELLERİ İLE İSTİŞARE TOPLANTISI 

İlçemizde belediye olarak iyi hizmet vermenin koşullarını değerlendiren Kaymakamımız ve Belediye Başkan V. Hacı Arslan Uzan, belediye personelleri ile hizmetleri etkin ve daha verimli hale getirmek adına aylık istişare toplantısını gerçekleştirdi. 

Kış sezonun yaklaşmasıyla ilçemizde yoğun şekilde devam eden altyapı çalışmaları, sokak sağlıklaştırılması, rutin temizlik konularına değinen Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan, personellerden kendilerine düşen iş sorumluluklarını itinayla yerine getirmelerini istedi. 

Personel buluşmaları kapsamında sık sık çalışanlarla bir araya gelen Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan: ”Hep birlikte gayret ediyoruz. Hedefimiz Bulanığı daha yaşanılabilir bir şehir haline getirebilmek, daha zenginleştirmek, insanlarının daha mutlu olduğu bir şehir haline getirmektir. Bir insanın yaşamındaki mutluluk sadece tek yönlü değil birçok yönlüdür.  Sizlerin mutluluk ve huzurunuzu bozacak her türlü olayın karşısında oluruz. Fakat İlçemiz için el birliği ile üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmeliyiz. Sizlerden istediğimiz gerektiği gibi ilçemize hizmet edelim, işlerimizi aksatmayalım." dedi.

Toplantı boyunca çalışanları uyaran Kaymakamımız ve Başkan V. onların da istek ve taleplerini dinledi. Faydalı geçen toplantının ardından katılım sağlayan herkese teşekkür ederek bu tür toplantıların devamının olacağını belirtti. Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
90 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER