HANIMEFENDİ MERYEM UZAN İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERİMİZİN YANINDA YER ALMAYA DEVAM EDİYOR

HANIMEFENDİ MERYEM UZAN İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERİMİZİN YANINDA YER ALMAYA DEVAM EDİYOR 
HANIMEFENDİ MERYEM UZAN İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERİMİZİN YANINDA YER ALMAYA DEVAM EDİYOR

İlçemizde ikamet eden ihtiyaç sahibi ailelerimize hanelerinde ziyaret gerçekleştiren Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan’ın eşi Hanımefendi Meryem Uzan, ekonomik durumu yetersiz aileler ile yakından ilgileniyor.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve Aile Sosyal Hizmetler Biriminin ortaklaşa rapor ettikleri yardıma muhtaç ailelerin sıkıntılarını yerinde görmek amacıyla ziyaretlerini sürdüren Hanımefendi Meryem Uzan, İmkânlar çerçevesinde ihtiyaçların giderilmesinde kendilerine yardımcı olmak istediklerini ifade etti.

Cumhuriyet Mahallesinde ikamet eden 3 çocuk babası Erken Özer ve ailesinin sorunlarını dinleyen Hanımefendi Uzan, soğuk evde yaşamlarını sürdüren aileyi teselli ederek gereken desteği sağlayacaklarını belirtti. Devlet olarak her zaman yanlarında olduklarını söyleyen Hanımefendi: “Bizler bu gün sizlerin ihtiyaçlarını dinlemek için geldik. Sorunlarınıza çözüm bulup dertlerinizi paylaşmak istiyoruz. İmkânlar çerçevesinde ihtiyaçlarınızı karşılayacağız.”dedi.

Soğuk evde küçük bir odayı paylaşan çocuklara sıcak ilgi gösteren Hanımefendi, minik yavruları hediyeler ile sevindirdi. Aile ile birlikte soğuk evi dolaşan Hanımefendi Meryem Uzan, kullanılması zor, bakım ve onarım isteyen, yakacak sıkıntısı olan ailenin eksikliklerini not alarak ihtiyaçların giderilmesi noktasında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdüresi Nazire Korkmaz’dan aile ile yakından ilgilenilmesini istedi.
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
72 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER