HİZMET İŞ SENDİKASI İLE 2 AYDIR BEKLENEN TOPLU SÖZLEŞMESİ İÇİN İMZALAR ATILDI

HİZMET İŞ SENDİKASI İLE 2 AYDIR BEKLENEN TOPLU SÖZLEŞMESİ İÇİN İMZALAR ATILDIHİZMET İŞ SENDİKASI İLE 2 AYDIR BEKLENEN TOPLU SÖZLEŞMESİ İÇİN  İMZALAR ATILDI

İlçemiz belediyesinde taşeron İşçiler adına 2 aydır beklenen toplu iş sözleşmesi Kaymakamımız ve Başkan V. Dr. Hacı Arslan Uzan, ve Muş Hizmet İş Sendikası Başkanı Yaşar Kalın arasında toplu imzalandı.

11.02.2019 tarihinden itibaren Muş Hizmet İş Sendika Başkanı Yaşar Kalın’ı makamında kabul eden Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan, taşeron İşçiler için 1. Yıl yüzde 12, 2. Yıl yüzde 12 ve 3. Yüzde 12 olmak koşuluyla Kanun Hükmünde Kararname gereğince taraflar, arasında karşılıklı toplu iş sözleşme anlaşmasını yerine getirildi.

İşçiler adına sözleşmenin hayırlı olmasını dileyen Kaymakamımız ve Başkan V. Dr. Hacı Arslan Uzan, Muş Hizmet İş Sendikası ile birlikte atılan imzaların umut verici olduğunu belirtti. Sayın Hizmet İş Sendikası Başkanı Yaşar Kalın ise yapılan toplu sözleşmenin taşeron işçiler tarafından sevinçle karşılandığını dile getirdi.

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
99 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER