İlçemizde Seyahat İzin Kurulu, Gençlik Merkezinde Hizmet Veriyor

İlçemizde Seyahat İzin Kurulu, Gençlik Merkezinde Hizmet Veriyor

 

İlçemizde Seyahat İzin Kurulu Gençlik Merkezinde Hizmet Veriyor

 

İlçe merkezinde kaymakamlığa bağlı Seyahat İzni için kurulan Seyahat İzin Kurulu, çalışmalarına Gençlik Merkezinde devam ediyor.

Koronavirüs önlemleri kapsamında şehirlerarası yolculuk yapmak için Kaymakamlık Seyahat İzin Kurulu oluşturuldu. Vatandaşların doğrudan kurula müracaat edebileceklerini açıklayan Kaymakamımız ve Belediye Başkan V. Sayın Mehmet İLİDİ, kısıtlamaların vatandaşların sağlığı için yapıldığını belirterek bu duruma uyulması konusunda gerekli hassasiyetin gösterilmesini istedi.

İlçe Bulanık Kaymakamlığı Seyahat Kurulu başkanlığında görevlendirilen Muhammed ATAŞ, Gençlik Merkezinde kurulan Şehirlerarası İlçe Seyahat Kurulunda kişi ile görev yaptıklarını belirterek vatandaşların 0436 311 36 69 sabit hattı arayarak iletişim kurabileceklerini söyledi. Ayrı konuya ilişkin detaylı açıklama yapan ATAŞ: “Seyahat İzin Kurulu Gereği; Ağır hasta olup doktor raporuyla sevk edilenler, birinci derece yakını vefat edenler ve 15 gün içerisinde İlçemize gelip kalacak olan yeri olmayan vatandaşlarımız, gerekli izinden faydalanabilecekler.” dedi.40 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Kaymakam ve Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER