Hastane Caddesine Yeni Bir Ulaşım Yolu Eklenerek Trafik Rahatlatılıyor

Hastane Caddesine Yeni Bir Ulaşım Yolu Eklenerek Trafik Rahatlatılıyor


   
Hastane Caddesine Yeni Bir Ulaşım Yolu Eklenerek Trafik Rahatlatılıyor    


İlçemizde yapılan yol çalışmalarına bir yenisi daha ekleniyor. Bulanık'ta ilk defa iki ana caddeyi birbirine bağlayan, Alpaslan caddesi ve Binbaşı Arslan Kulaksız caddesi birleştirilerek Hastane Caddesinde  hem ulaşım kolaylaşacak hem de trafik sorununa çözüm gelecek. Belediye Başkan Vekilimiz Hacı Arslan UZAN'ın denetiminde çalışması devam eden yol Öğretmenevi bahçesinden geçiyor.  

Belediye içerisinde sadece bir cadde üzerinden sağlanan trafik sorunu ortadan kalkıyor. İki işlek caddeyi birbirine bağlamak için çalışılan yolun bitim aşamasına gelindiğinde ulaşım problemi azaltılacak. Belediye İmar işleri, Fen İşleri ve Makine İkmal Bölümünün üzerinde çalıştığı yolun genişliği 12 metre uzunluğu ise 200 metre olacak. Belediye çalışanı Bülent Meyveli: " Hizmete sunacağımız yol Bulanıkta ilk kez iki ana caddeyi birbirine bağlayan bir  çalışma olduğu için önem arz ediyor. Şuanda alt zemin dolgusu yapılarak ulaşıma uygun hale getiriliyor." açıklamasında bulundu.

Bulanık Belediyesinde vatandaşların ulaşım sıkıntılarını azaltmak ve daha güvenilir, sağlıklı yol çalışmaları yaparak yayalar ve sürücülere kolaylıklar sağlanacak. Başkan Vekilimizin yapılan bütün çalışmaların en ince ayrıntısına kadar incelemelerde bulunduğu alanlarda, yapılan işlerin hassasiyet gösterilerek yerine getirilmesini istedi.


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
18649 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER