Destek Bizden Başarı Sizden

Destek Bizden Başarı Sizden


Destek Bizden Başarı Sizden


İlçemiz okullarına  spor faaliyetlerinin geliştirilmesi, genç yetenekli sporcuların kazanılması için Belediyemizin destekleri sürüyor. İlçe Gençlik Hizmet Spor Müdürlüğü ve Belediye Kültür ve sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen 'Spor Malzemesi Dağıtım Töreni' kapalı spor salonunda Başkan Vekilimizin katılımıyla gerçekleştirildi.

Spor alanlarında başarı gösteren genç yeteneklerin coşkuyla karşıladığı Başkan Vekilimiz herkesi saygı ve sevgiyle selamlayarak " Bugün burada belediyemizce spora verilen katkıyı tescillemek için toplanmış bulunmaktayız. Sizin her zaman eğitiminiz bizim birinci önceliğimiz bunu yaparken de sporu dışlamak maksadıyla yapmak değil, sporu hayatımızın bir parçası haline getirmek için belediye olarak gayret ediyoruz." dedi. Başkan Vekilimiz Hacı Arslan Uzan Değerli gençler bildiğimiz gibi çağımızda obezite büyük bir problem haline geldi vurgusunu yaparak  Bununla mücadele etmek için sporu hayatımızda önemli bir yere bırakmalıyız. Onun için içinde bulunduğumuz kapalı spor salonumuzu en etkin, en verimli şekilde kullanmamız gerekiyor. Okul çıkışlarında voleybol, basketbol, masa tenisi gibi spor dalların da gelip kendinizi geliştirin. Bizim derdimiz sporu hayatınızda yer edinmesini sağlamak ifadesinde bulundu.

Sağlık problemlerimizin giderek çoğaldığını belirten Başkan Vekilimiz bunun başında sağlıksız beslenmenin, sporsuz bir hayatın neden olduğunu açıklayarak bir çok günlük hastalıklarla da mücadele etmek zorunda kaldığımızı söyledi. Bunların önüne geçip sağlıklı nesillerin yetişmesi adına spor etkinliklerin giderek yaygınlaştırılması gerektiğini ifade eden Sayın Vekilimiz bizler elimizden geldiğince sizlere destek olacağız açıklamasını yaptı. Sizlerin yeni nesiller ve başarılı sporcular olarak daha iyilerine layıksınız. İçeri girdiğimizde dalgalanmış bayraklarla ve güzel coşkuyla karşıladığınız için teşekkür ederim diyen Sayın Vekilimiz UZAN, gençlerin başarılarının devamını dileyerek konuşmasına son verdi.

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
18642 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER