Bulanık Belediyesi Çalışanları İle İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

Bulanık Belediyesi Çalışanları İle İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi


 
Bulanık Belediyesi  Çalışanları İle İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

Belediyecilik Hizmetlerinin işleyişi ile alakalı bir araya gelen Belediye Başkan Vekili Hacı Arslan Uzan  personellerle birlikte işlerin gidişatı hakkında istişarede bulundu. Yeni katılan kişiler ile tanışıp Hizmetlerin nasıl gittiğini ve vatandaşların ne gibi beklentileri olduğunu buna  nasıl geri dönüşüm sağlandığını öğrenmek adına bu tarz toplantıların ara ara yapılacağını belirtti.

Bulanık Belediyesi olarak bir çok belediyecilik hizmetlerini işçiler marifeti ile yürüttüğümüz ortada ifadesinde bulunan Başkan Vekili yeni katılan personeller ile tanışarak hizmetlerinin iyi yürütülmesini istedi. Büyük bir aile olarak üzerimize düşen görev çok fazla vatandaşlara iyi hizmet sunabilmek için elimizden geldiğince çok çalışmalıyız açıklamasında bulunan Hacı Arslan Uzan Personelleri dinleyerek fikir alışverişinde bulundu.

Bulanık Belediyesi Konferans salonunda yaklaşık 2 saat süren verimli bir şekilde geçen toplantıda son olarak halka hizmet etmekte sınır tanımayacağız. Hepimiz Bulanık için fedakarca çalışacağız eminim ki herkes en iyisi için elinden geleni yapacak diyerek toplantıya son verdi.

 


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
17777 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER