Güllova Mahallesinde Dökülen Sıcak Asfaltı Başkan Vekilimiz UZAN Yerinde İzledi

Güllova Mahallesinde Dökülen Sıcak Asfaltı Başkan Vekilimiz UZAN Yerinde İzlediGüllova  Mahallesinde Dökülen Sıcak Asfaltı Başkan Vekilimiz UZAN Yerinde İzledi
 
 
İlçe Merkezinde yol yapım çalışmalarına Önem Veren Başkan Vekili Daha Önce köy olan Güllova yerleşim yerini merkeze dahil ederek Bulanığa bağlı mahalle haline getirdi. Mahalle yollarının kötü olması ve Ulaşımı aksatması nedeniyle sıcak asfalt yapımına karar verilerek başlatılan çalışmaların son aşamasına gelindi.
 

Kayyum olarak İlçe için yararlı çalışmalara imza atan Başkan Vekili halkın Ulaşım sıkıntılarının,  alt yapı sorunlarını, içme suyu sıkıntılarını ortadan kaldıracağız İlçemizi yaşanabilir bir merkez haline getirip şehir estetiğin de bir yaşam sunacağız şeklinde konuştu. Yaklaşık 3 buçuk kilometre üzerine atılan sıcak asfalt sayesinde memnun kalan vatandaşlar Başkan Vekiline gösterdiği duyarlılıktan dolayı teşekkür ettiler. Kademe Şefi Ali Balkaya yol için attığımız temel malzemeyi sağlam ve titiz bir şekilde serip sıkıştırdıktan sonra Finişerle ekibimiz sıcak asfaltı döktü açıklamasında bulundu. Kepçe ile birlikte 10 araç, ve 15 personelle çalıştıklarını belirten Kademe Şefi bu yol çalışmalarının İlçe ve mahalle için gerekli olduğunu söyledi. Ayrıca Başkan Vekili Hacı Arslan Uzan'ın desteği ile halka yararlı olacak bir çalışma olduğunu belirterek biz elimizden gelen iş hassasiyetini gösterip halkın hizmetine sunuyoruz ifadesinde bulundu.

Yol boyu dökülen sıcak asfalt yolu gezen Uzan Vatandaşlara hayırlı olmasını dileyerek onların hizmeti için buradayız. Biz devletin temsilcisi olarak elimizden gelen bütün imkanları seferber ederek sadece ilçe merkezinin değil beldelerin, köylerin sıkıntılarını da aşmak için uğraşacağız diyerek vatandaşlar ile selamlaşıp ayrıldı. 
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
19701 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER