Telefon Rehberi

Telefon Rehberi

BULANIK İLÇESİ TELEFON REHBERİ
Hacı Arslan UZAN              Kaymakam0 436 311 20 05
Ömer ALTAŞ                        Garnizon Komutanı0 436 311 33 91
Hacı Arslan UZAN               İlçe Belediye Başkan V.0 436 311 41 44
Velat ÖNCEL                        C.Başsavcısı0 436 311 42 60
Ömer ALTAŞ                        İlçe Jandarma Komutanı0 436 311 33 91
Muhittin AYHAN                  İlçe Emniyet Müdürü0 436 311 20 05
ADALET BAKANLIĞI
Emine Eda GÖKÇE              Hakim 0 436 311 42 60
Esra DEĞİRMENCİ             Hakim0 436 311 42 60
Elvan KESKİN                     Hakim0 436 311 42 60
Taha UYSAL                        C.Savcısı0 436 311 42 60
Kılıçarslan CEMAL              İcra Müdürü         0 436 311 42 60 
Cenker KASAPÇI                 İlçe Secim Bürosu  0 436 311 42 60  
Murat TOPÇU                      Savcılık Yazı İşleri 0 436 311 42 60 
 NOTER  
Mehmet Ali ÖZDEMİR         Noter0 436 311 51 96
Murat GEDİK                        Noter Personeli0 436 311 51 96
TBMM'de GRUBU BULUNAN İKTİDAR VE MUHALEFET PARTİLERİ
Ali BULUT                              AK Parti İlçe Başkanı 
Şemsettin ONULER                 CHP İlçe Başkanı 
Zafer YIKILMAZ                    MHP İlçe Başkanı 
Selvi KAYA                             HDP İlçe Başkanı 
BULANIK BELEDİYESİ  
Abdulhakim ERDOĞAN     Bulanık Belediye Yazı İşleri Md.0 436 311 41 44
DEVLET BAKANLIĞINA BAĞLI DAİRE AMİRLERİ
Ahmet ÇAKAL                     İlçe Müftüsü0 436 311 21 17
Nazire KORKMAZ              S.Y.D Müdürü     0 436 311 22 12
ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞINA BAĞLI KURUMLAR
 İbrahim ALTUN                   İlçe SGK Müdürü 
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINA BAĞLI KURUMLAR
Ercan ÇİMEN                       Tapu Sicil Müdürü0 436 311 22 38
Fevzi İMRAK                        Kadastro Hizmet Birimi 
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞINA BAĞLI KURUMLAR
Filit ALATAŞ                         Vedaş İşletme Şefliği0 436 311 50 28
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞINA BAĞLI MÜDÜRLÜKLER
Tekin ERDOĞAN       Gençlik ve Spor Hiz. Müdürü 
GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞINA BAĞLI DAİRE MÜDÜRLERİ
Mesut YÜCEYURT  İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü0 436 311 20 21
İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI DAİRE MÜDÜRLERİ
Abdulhakim ERDOĞAN      İlçe Yazı İşleri Müdürü0 436 311 21 14 
Mahsum ÇAPALI                İlçe Özel İdare Müdürü0 436 311 20 26 
İrfan ŞANCI                        İlçe Nüfus Müdürü0 436 311 21 15
Abdullah BİNGÖL               KHGB Müdürü0 436 311 24 25
Sulhattin  COŞKUN            Özel İdare Şantiye Şefliği 
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞINA BAĞLI DAİRELER
Mehmet METİN                 Askerlik Şube Başkanı0 436 311 21 25
Enver YAĞMUR                Ask. Şub. Personel İşlem.   0 436 311 21 25
İlçe Jandarma Komutanı0 436 311 33 53-91
Komando Böl. Komutanı0 436 311 22 44
Merkez J.Krk.Komutanı0 436 311 33 53
Erertepe J.Krk..Komutanı0 436 322 62-60 38
Karaağıl J.Krk. Komutanı0 436 329 20 85
İlçe J.HRKT:0 436 311 33 53
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINA BAĞLI DAİRE MÜDÜRLERİ
Fethi KARA              İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü0 436 311 20 84
MALİYE  BAKANLIĞINA BAĞLI DAİRE MÜDÜRLERİ
Ömer KAYA            İlçe Malmüdürü0 436 311 20 75
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI DAİRE MÜDÜRLERİ
Deniz EDİP                İlçe Milli Eğitim Müdürü0 436 311 20 25
Ali ÇİÇEKLİ             Milli Eğitim Şb. Müdürü0 436 311 20 25
Metin ARAL             Milli Eğitim Şb. Müdürü 0 436 311 40 50
Yalçın TUNCER        Milli Eğitim Şb. Müdürü 0 436 311 40 50
Metin BOSTANCI    Öğretmen Evi Müdürü 0 436 311 20 17-21 22
Resul BULUT           Halk Eğitim  Müdürü 
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI DAİRE MÜDÜRLERİ
İskan DOST                D.S.İ Şefliği0 436 311 25 24
SAĞLIK  BAKANLIĞINA BAĞLI DAİRE MÜDÜRLERİ
Rıdvan SELVİ             İlçe Sağlık Müdürü0 436 311 40 22
ULAŞTIRMA BAKANLIĞINA BAĞLI DAİRE MÜDÜRLERİ
Metin ŞİMŞEK           P.T.T.  Müdürü0 436 311 20 41 
Cesim KARAÇELİK  Telekom Sorumlu Memuru0 436 311 20 00
 RESMİ BANKALAR 
Hayrettin KORKARKORKMAZ    Ziraat Bankası Md.0 436 311 20 08
Ceyhun KOÇ                                  Halk Bankası Müdürü0 436 311 51 21
Nezahat BUYRUK                         Deniz Bankası Müdürü0 436 311 50 80
MESLEKİ KURULUŞLAR  VE EN FAZLA ÜYEYE SAHİP KURULUŞLARIN TEMSİLCİLERİ
M. Hanifi KOŞUNCU    Esnaf ve San. Odası Bşk.0 436 311 22 78
Nevzat TAŞDEMİR        Ziraat Odası Başkanlığı0 436 311 44 49
Yakup KAYA                  Esnf ve San. Kredi Kooperatif Bşk.0 436 311 23 23
Bahattin TAŞKIRAN      Şoförler Odası Başkanlığı0 436 311 31 71
Zeynep ORHAN              Tarım Kredi Kooperatifi Bşk.0 436 311 23 47
Seracettin YILMAZ         İlçe Kızılay Derneği Şb. Bşk.0 436 311 22 96
Bülent YAŞAR                İlçe Muhtarlar Derneği Bşk.  
Kemal GÜNDÜZ             Bulanık Sulama Birliği Bşk.0 436 311 32 43
Sait TAŞDEMİR              Ulusu Sulama Birliği Bşk.0 436 311 32 43
Fuat NAKIŞ                     S.S K San. Sit. Başkanı  
Cemal ARAL                   Damızlık Birliği Bşk.           
Bedrettin ZİYALI   Bulanık-Malazgirt Süt Ürtc.  Birliği Bşk.0 436 311 23 32



BAŞKAN
Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER