KAMUOYUNA ÖNEMLE DUYURULUR!

KAMUOYUNA ÖNEMLE DUYURULUR! 

KAMUOYUNA ÖNEMLE DUYURULUR!

Bir önceki gün geç saatlerde sosyal medyaya yansıyan ve bununla beraber belediyemize yöneltilen şikayelerden dolayı ne kadar üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

Olayın personeller tarafından bize aktarılan süreci bir vatandaşın şikayeti üzerine evlerine uyuz olmuş bir köpeğin girdiği bilgisi ile belediyenin veteriner hekimi ve yanındaki personeller ile gittiği ve o esnada bu olayların yaşandığı, köpeğin aşı vurulduktan sonra salıverildiği bilgisidir. Belediye personelleri köpeğin bulunması için gerekli çalışmalalarını sürdürüyor. Belirtmek isteriz ki bu yaşanan olayı asla savunmuyoruz parti politikamızda da bu açıkça belirtilmiş, insani olarak bakış açımızda da bu tarz yaklaşımları asla kabul etmiyoruz.

 Üzerinde hassasiyet ile durduğumuz ve duracağımız bu konuda haberdar olduğumuz andan itibaren gerekeni yaptık ve olaya dahil olan 3 personele belediyemizce soruşturma açılmış ve görevlerinden açığa alınmışlardır. Bu tarz olayların bir daha yaşanmaması adına elimizden geleni yapacağımızı tüm kamuoyuna belirtmek isteriz.

İdari sürecin takibi ve sonuçlandırılması için işin takibinde kalacağız. Gelişmeleri kamuoyunda paylaşmaya devam edeceğiz.

801 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
EŞ BAŞKANLAR
EŞ BAŞKANLAR

 EYLEM                          ADNAN SARUCA                       TOPÇU
---------------------------------------------------
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER