Başkanın Mesajı

                                           

                                                                               
18 Aralık 2016 tarihinde Bulanık İlçemize Kaymakam olarak atandım. 22 Aralık tarihinde de İlçe Belediye Başkan Vekili olarak burada görevlendirilmiş bulunmaktayım. Bu şehrin idarecisi olarak görev ve sorumluluğumuzun bilincinde, vatandaşımıza şefkat yüzünü gösteren ve vatandaş odaklı hizmet anlayışını kendine ilke edinen, daha güzel yarınlar inşa edebilmek için var gücümüzle Bulanık adına çalışıyoruz.

Belediyeciliğin bir gönül işi olduğuna inanarak  sevdamızı ortaya koyup var gücümüzle ' YAŞANABİLİR BİR BULANIK' için alt yapıların sağlamlaştırılması adına gerekli tedbirleri aldık bahar ayında kazma vurmaya başladık. Üst yapı olarak İlçemizi hak ettiği görünüme getirmek için kolları sıvadık; Mesire alanlarından, park yapımlarına, sokak sağlıklaştırılmasından, yol yapım çalışmalarına, Yeni Sosyal Tesislerden, yeni durak çalışmalarına kadar güzel ve faydalı projeler ortaya koyarak çalışmalarımızı tamamladık. Bununla sınırlı kalmayıp farklı projelere de imza atarak İlçemizi kaliteli bir görünüme kavuşturacağız.

Fiziksel gelişmelerin yanında sportif faaliyetler ve sosyal gelişmeler için de organizeli bir şekilde vatandaşlarımıza hak ettiği hizmeti en iyi şekilde yerine getirmeyi kendimize ilke edindik.

Vatandaşın gönlüne dokunmak bunu yaparken de onların içinde olmaya, dertlerine ortak olmaya özen göstermek gerekir biz buna inanıyoruz. Bugün, yaptığımız bütün hizmetlerin en iyi şekilde yerine getirilmesinin gururunu yaşıyoruz. Bütün vicdani rahatlılığımızla çalışmalarımızda Şeyh Edebali'nin "İnsanı yaşat ki devlet yaşasın." düsturunu kendimize şiyar edinerek vatandaşlarımıza sevgi ve saygılarımı sunuyorum.                                

   
                                                               Kaymakam
                                                     Belediye Başkan V.
                                                   Dr. HACI ARSLAN UZAN
BAŞKAN
Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
SOSYAL MEDYA
HİZMETLER